אפליקציית Storz & Bickel למכשירים מתוצרת Apple

וופורייזר קראפטי מייטי אפליקציה

חברת סטורז אנד ביקל (Storz & Bickel) היא יצרנית וופורייזרים מובילה. החברה הגרמנית מייצרת מגוון מוצרים, באיכות הגבוהה ביותר בשוק מכשירי האידוי. לחברה קיימים שני מוצרים – קראפטי Crafty ו-וולקנו הייבריד Volcano Hybrid אשר מאפשרים הפעלה ושליטה באמצעות אפליקציה (יישומון).

עד עתה, האפליקציה הייתה זמינה לבעלי מכשירים מתוצרת חברת אפל (Apple) ולמכשירים בעלי מערכת הפעלה אנדרואיד (Android).

כעת, חברת אפל החליטה להסיר את כל האפליקציות אשר משמשות להפעלת מכשירי אידוי.
לא ניתן להוריד יותר את האפליקציות של חברת סטורז אנד ביקל מחנות האפליקציות.

איך להשתמש באפליקציית סטורז אנד ביקל במכשירי אפל (iOS)

למשתמשי מערכת הפעלה iOS של חברת Apple, ניתן להשתמש בדפדפנים מיוחדים שתומכים בתקשורת Bluetooth BLE (בלוטות' באנרגיה נמוכה). כך, ניתן לשלוט במכשירי הקראפטי (Crafty, Crafty+) או הוולקנו הייבריד (Volcano Hybrid) באמצעות אפליקציית רשת.

ניתן להתחבר אל המכשיר באמצעות יישומון הרשת באתר סטורז אנד ביקל, מכל מכשיר עם פונקציית בלוטות' – https://www.storz-bickel.com/en/app/web

אנו מצרפים קישור להורדת אפליקציית דפדפן תומכת Bluetooth :

WebBLE (בתשלום)

https://apps.apple.com/app/webble/id1193531073

כתובת אפליקציית הרשת של סטורז אנד ביקל:

https://app.storz-bickel.com/

מה בעצם קרה?

בצעד שעורר הרבה רעש, חברת Apple הסירה את אפליקציות (יישומונים) הוופורייזרים (מכשירי האידוי) מחנות האפליקציות שלה. זה כולל את האפליקציה של חברת Storz & Bickel למכשירי הקראפטי וה-וולקנו הייבריד, ואת האפליקציה של חברת DaVinci למכשיר ה – IQ.

חברת אפל ביצעה את המהלך הזה בתגובה לבהלה שנוצרה בארה"ב בעקבות מקרים מסויימים של מחלות ריאות, עקב אידוי נוזלים שאינם מורשים למכירה, המכילים חומרים מזיקים. בעבר כתבנו על הנושא הזה והסברנו מדוע המקרים הקיצוניים שהתרחשו בארה"ב, אינם נוגעים למכשירי האידוי שאנו מוכרים (לחצו כאן למעבר לכתבה).

חשוב לציין – האפליקציות ניתנות להורדה והתקנה על מכשירים בעלי מערכת הפעלה אנדרואיד, כרגיל. השינוי נוגע למכשירים בעלי מערכת הפעלה iOS ו – watchOS בלבד.

ומה העתיד? מה היצרן אומר?

כעת, נצרף את הצהרת היצרן Storz & Bickel, החברה הגרמנית שמייצרת את מכשירי הקראפטי (Crafty) ומכשיר הוולקנו הייבריד (Volcano Hybrid), אשר קיימת עבורם אפליקציה, וניתן לשלוט בהם באמצעות אפליקציה זו.

הצהרה זו תורגמה והובאה אליכם על ידי חברת וולקנא בע"מ, יבואנית רשמית של מוצרי סטורז אנד ביקל בישראל.

לקוחות יקרים,
חברת אפל (.APPLE INC) הכריזה על הסרתן של כל אפליקציות (יישומוני) האיוד, לכל מכשירי האיוד, וייפ וסיגריות אלקטרוניות מחנות האפליקציות שלה. ההסרה מיידית: החל מיום שישי האחרון – 22 בנובמבר 2019.
לכן, אנו מצטערים לבשר כי לקוחות חדשים לא יוכלו להוריד את האפליקציה של STORZ & BICKEL מחנות האפליקציות של אפל עד להודעה חדשה.

למרות שחברת אפל לא נתנה לחברתנו הסבר מפורט וישיר לצעדיה להסרת האפליקציה מהחנות, הדיווחים רומזים כי אפל פעלה בהתבסס על משבר מוצרי האיוד בארה”ב, אשר קשור לאיוד של נוזלים ושמנים/רכזים.
בהחלטתם, לצערנו, אפל לא הבחינו בין מוצרי ניקוטין, מוצרים עם מחסניות, סיגריות אלקטרוניות ומכשירים המיועדים לצמחים יבשים. כל זאת, על גבם וחשבונם של לקוחותינו. סטורז אנד ביקל מייצרת מוצרים רפואיים העומדים בתקנים וסטנדרטים רפואיים בינלאומיים. החברה עומדת בכל הרגולציות המחמירות ביותר בכל מדינה בה היא פועלת, כתוצאה ממחויבות בלתי מתפשרת לאיכות בכל קשת המוצרים שלנו. לאחר 20 שנה ועם כמיליון מכשירים של סטורז אנד ביקל בשטח, מעולם לא דווח על אף מקרה של פגיעה בצרכן עקב שימוש במכשיר של סטורז & ביקל.

מצער לראות כי מוצרינו הושמו תחת אותה מטריה, עם מוצרים שאינם בפיקוח רגולטורי אשר קשורים במחלות הריאות עליהן דווח בתקופה האחרונה.
למרות כל ההתנגדויות וההסברים אשר העלנו כטיעונים ל-אפל כי מוצרי סטורז אנד ביקל מיועדים לצמחים יבשים, ומגיעים ללא תכולה כלשהי, והעובדה שהם אינם סיגריות אלקטרוניות ואין בין מוצרינו למוצרים אלו והטענות לגביהן שום קשר.
אפל החליטה שאין יוצאים מהכלל וחסמה כ-180 אפליקציות ייעודיות, ביניהן האפליקציה של סטורז אנד ביקל.

מה זה אומר?
לקוחות שכבר הורידו את האפליקציה לפני תאריך זה, יכולים עדיין להשתמש בה. עם זאת, לקוחות חדשים, לא יוכלו להוריד אותה מחנות האפליקציות, ועידכונים ללקוחות קיימים כרגע לא יוכלו לצאת לפעול עד להודעה חדשה.

האפליקציה של סטורז אנד ביקל מציעה תכונות תומכות לקראפטי/קראפטי+ ול-וולקנו הייבריד.
עבור הקראפטי והקראפטי+, האפליקציה משמשת בעיקר בכדי לווסת את הטמפרטורה. עם זאת, ל-2 המכשירים תכונות של דרגות טמפרטורה מכוילות מהמפעל. טמפרטורה התחלתית של 180 מעלות צלזיוס, טמפרטורת “BOOST” של 195 מעלות צלזיוס, ובקראפטי+ ישנה דרגה נוספת אשר מקפיצה את המכשיר לטמפרטורת המקסימום של 210 מעלות. בטמפרטורות קבועות אלו, הקראפטי והקראפטי+ מציעים ביצועים מעולים ישר מהקופסה וללא צורך בחיבור לאפליקציה.

ה-וולקנו הייבריד בעל מסך נגיעה ואין צורך באפליקציה להפיק ממנו ביצועים או לשנות טמפרטורה.
האפליקציה מציעה תכונות נוספות אשר אינן קריטיות לביצועי המכשיר.

חברת סטורז אנד ביקל תמשיך להגיש שאילתות ותלונות לאפל ולחקור דרכים נוספות לפתור את הנושא.
אנו מבקשים מלקוחותינו לשלוח כל תלונה או שאלה בנושא ישירות ל-אפל.

בברכה,
STORZ & BICKEL

התוכן בבלוג זה אינו מהווה חוות דעת מקצועית, המלצה, תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי. קנאביס הינו סם מסוכן, כהגדרתו בפקודת הסמים המסוכנים, על כל המשתמע מכך. רולינג סטונד אינם מעודדים או ממליצים לצרוך כל חומר שהוא ולא יהיו אחראיים על כל שימוש מסוג זה.

דילוג לתוכן