באבלר לוופורייזר

באבלר לוופורייזר

מה זה באבלר

באבלר (Bubbler) הוא כלי קטן המכיל מים, המאפשר שאיפה נעימה יותר. במקרה של באבלר לוופורייזר, מטרתו לקרר את אדי הקנאביס אותם אנו שואפים. האדים עוברים דרך המים בבאבלר, וכך מתקררים באופן משמעותי לפני השאיפה. השימוש בבאבלר פשוט מאד – ממלאים בו מעט מים, ושואפים כרגיל. כך הבאבלר מאפשר שאיפה חלקה ונעימה. בנוסף, קירור האדים מאפשר גם לקיחת שאיפות עמוקות יותר, ומשפר את טעם האדים.

איזה סוגים של באבלרים יש?

באבלר למייטי וקראפטי

למרות שאנחנו מתמקדים ב-באבלר לוופורייזר, הבאבלר במקור הוא מקטרת מים קטנה, מעין מיני-באנג שניתן להחזיק ביד. קיימים גם המון באבלרים כאלה, אך הפעם נישאר בעולם האידוי. באבלר לאידוי הוא בעצם תוסף הקטן המתחבר לוופורייזר שלכם, ומאפשר לכם להינות משאיפה קלה יותר. מסיבה זו, באבלר גם עשוי להיות יעיל במיוחד למי שסובל משיעולים.

1. באבלר למייטי פלוס

המייטי פלוס הוא כנראה מכשיר האידוי הטוב בעולם, אבל אפילו איתו יש מקום לשדרוג. קיימים מגוון באבלרים ייעודיים המתאימים למכשיר, ויאפשרו להנות מאדים קרים במיוחד. השילוב של קירור האדים הקיים במייטי עם סינון מים יוצר תוצאה נעימה ועדינה מאד. שימו לב – כל הבאבלרים המצוינים מתאימים גם למייטי פלוס וגם למייטי רגיל. 

באבלר וורטהקס

הוורטהקס הוא באבלר ייחודי בנוף, המספק סינון מים מתקדם שמקרר את האדים בצורה משמעותית ביותר. השאיפה מתבצעת באמצעות צינור סיליקון ארוך, המקרר את האדים ומאפשר שאיפה חלקה עם מינימום שיעולים.

המייטי מתחבר לבאבלר (שמתפקד גם כסוג של מעמד), בצורה יציבה וחזקה. כך ניתן להניח אותו בנוחות על כל משטח, בלי לחשוש מתקלות עם המים. באבלר וורטהקס מיוצר בתהליך מיוחד של הדפסת תלת מימד, ומגיע במגוון צבעים יפהפיים לבחירתכם. לפרטים נוספים היכנסו לעמוד המוצר 👇

+
למוצר זה יש מספר סוגים. ניתן לבחור את האפשרויות בעמוד המוצר תצוגה מהירה

באבלר מיני

באבלר זכוכית קטן בצורת קשית מוארכת, המתחבר לתא המילוי של המייטי במקום יחידת הקירור. הבאבלר הזה קטן ונייד, ולכן מתאים יותר לנשיאה מחוץ לבית או שימוש בשטח. כמו כל באבלר, הוא מקרר את האדים ומאפשר לנו להנות משאיפה נעימה יותר. בנוסף, השאיפה מפיית זכוכית נעימה בהרבה מפיית פלסטיק, ומשפרת את טעם האדים. תוצרת סניקי פיט הקנדי. מתאים גם לדגמי קראפטי.

באבלר ארוך

הבאבלר הארוך מזכיר מאד את הבאבלר מיני, ויש להם גם יתרונות דומים. גם הוא עשוי זכוכית ומתחבר במקום יחידת הקירור, אך הוא מעט גדול יותר ולכן גם מאפשר להוסיף יותר מים. משמעות תוספת המים היא שהאדים יהיו אפילו קרים ונעימים יותר. הוא קל למילוי , ותכנון המוצר מונע זליגת מים. השאיפה ממנו קלה וזרימת אוויר נוחה וללא התנגדות רבה. מתאים גם לדגמי קראפטי.

טיפ למקצוענים

כאשר משתמשים בבאבלרים מסוימים עם המייטי, מומלץ מאד לדאוג לסטנד. המייטי לא עומד בפני עצמו, והסטנד מבטיח שהמכשיר יעמוד יציב ואיתן על כל משטח. הסטנדים מתלבשים בתחתית המכשיר ומאפשרים שימוש רגיל ומלא במכשיר.

+
למוצר זה יש מספר סוגים. ניתן לבחור את האפשרויות בעמוד המוצר תצוגה מהירה
+
למוצר זה יש מספר סוגים. ניתן לבחור את האפשרויות בעמוד המוצר תצוגה מהירה

2. באבלר לקראפטי פלוס

הקראפטי הוא האח הקטן של המייטי, וגם הוא וופורייזר מהשורה הראשונה. בחיבור קראפטי לבאבלר נשיג תוצאות אפילו טובות יותר, עם אדים צוננים ונעימים. באבלרים לא רק מקררים את האדים, אלא גם מאפשרים לקחת שאיפות גדולות יותר ומשפרים את הטעם.

באבלר וורטהקס – קראפטי פלוס

*בקרוב במלאי

+
למוצר זה יש מספר סוגים. ניתן לבחור את האפשרויות בעמוד המוצר תצוגה מהירה

באבלר מיני / באבלר ארוך

באבלר מיני - קראפטי ומייטי | Crafty Mighty Mini Bubbler

הבאבלרים המעולים האלה – שניהם תוצרת סניקי פיט הקנדי – מתאימים לכל הדגמים של הקראפטי או המייטי. הפטנט פשוט מאד: לבאבלרים מתאם בתחתית, המאפשר להבריג אותם במקום יחידת הקירור (הראש). לעוד פרטים, חיזרו לתחילת הפוסט או היכנסו לעמודי המוצר.

3. באבלר לוופורייזר וולקנו

דגמי הוולקנו השונים הם אייקונים בעולם האידוי. החל מהוולקנו קלאסי המקורי ועד הוולקנו הייבריד החדש והמתקדם, מדובר במכשירי אידוי נייחים פורצי דרך באיכות חסרת תחרות. בהתאם לדגם, השאיפה בוולקנו היא או מבלון, או מצינור. משום כך, הוולקנו מייצר את האדים הקרים ביותר מכל מכשיר אידוי אחר. מכשירים אלה מומלצים בין היתר למי שסובלים מקושי בשאיפה או רגישות, מכיוון שהם יכולים לקרר את האדים אפילו עד טמפרטורת החדר.

על כל זה אפשר להוסיף שכבת קירור נוספת, בעזרת הבאבלרים היעודיים של חברת מאגמה.

שני הבאבלרים האלו מתאימים לדגמי וולקנו עם שסתום פשוט או וולקנו הייבריד, ולשימוש עם בלון או צינור.

באבלר אובסידיאן

האובסידיאן הוא באבלר מאסיבי, המתחבר לתא המילוי של הוולקנו. הוא בעל מלכודת מים כפולה ואפקט קירור משמעות, ובהחלט מוסיף נוכחות מרשימה לוולקנו. האובסידיאן עשוי מזכוכית בורוסיליקט איכותית במיוחד, אשר מתאימה גם לשימוש בטמפרטורות גבוהות. מיוצר ומנופח במפעל הבוטיק של מאגמה ארה"ב.

באבלר מאגמה שקוף – מהדורה מוגבלת

באבלר מעט קטן יותר מהאובסידיאן, המתאים גם הוא לשימוש עם דגמי וולקנו. עשוי מזכוכית בורוסיליקט עמידה בחום גבוה מאד, השומרת על  הארומה מקורית ונקיה, ללא טעם לוואי.

4. באבלר לוופורייזר פאקס

הפאקס הוא מכשיר קטנצ'יק ואלגנטי, שנחשב כבר שנים לאחד מהוופורייזרים הכי טובים בשוק. הפאקס לא רק נראה טוב, הוא גם מספק אדים ברמה גבוהה מאד וניידות מקסימלית. עם באבלר תואם תוכלו להעלות אותו רמה, ולהנות משאיפה קרירה אפילו בטמפרטורה הגבוהה ביותר.

באבלר מיני לפאקס

באבלר זכוכית קטן, המתאים לשימוש עם מכשירי האידוי פאקס 2 ו-פאקס 3. עיצוב חכם מונע דליפת מים, והשימוש פשוט מאד – ממלאים במעט מים, ומחברים את הבאבלר בראש המכשיר, במקום הפיה הרגילה. כעת אפשר להשתמש במכשיר כרגיל ולהנות מאדים נעימים יותר.

שימו לב – מוצרים אלה הנם תוצרת חברת צד שלישי. אנו לא לוקחים אחריות על כל נזק שיגרם למכשיר האידוי שלך כתוצאה משימוש במוצרים אלה.

התוכן בבלוג זה אינו מהווה חוות דעת מקצועית, המלצה, תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי. קנאביס הינו סם מסוכן, כהגדרתו בפקודת הסמים המסוכנים, על כל המשתמע מכך. רולינג סטונד אינם מעודדים או ממליצים לצרוך כל חומר שהוא ולא יהיו אחראיים על כל שימוש מסוג זה.

דילוג לתוכן