וופורייזר Sticky Brick Junior

וופורייזר Sticky brick vaporizer

סטיקי בריק הוא מותג של מכשירי אידוי איכותיים בקטגוריה קצת פחות מוכרת – אידוי ללא סוללה. בניגוד לרוב המכשירים שדורשים שנטעין אותם ללא הפסקה, המכשירים של סטיקי בריק פועלים באמצעות מצית טורבו, מה שאומר שהם תמיד מוכנים לשימוש. בסקירה זו נתמקד בדגם הג'ויניור, קטן יותר מדגם האוג'י המאסיבי אבל מפציץ לא פחות, עם מכסה שמאפשר סגירה מוחלטת לנשיאה נוחה בתיק או בכיס.

סטיקי בריק - ג'וניור | Sticky Brick - Junior

עץ וזכוכית – מכשיר אידוי עם סטייל

משפחת המכשירים של סטיקי בריק מעוצבת בשילוב מספק של עץ וזכוכית, שמקנה להם מראה טבעי ומעודן שכמעט נועד לשבת על המדף מעל הקמין. כמו כל המכשירים שלהם, גם הסטיקי בריק ג'וניור מיוצר בעבודת יד בסדנה הקטנה של החברה בארה"ב, וההשקעה בפרטים מורגשת. החל מגימור העץ החלק, דרך הקימורים האלגנטיים ופיית הזכוכית, ועד למגנטים החזקים שמאפשרים סגירה איכותית, החברה יצרה מכשיר אידוי ידני שלא שוכח גם להיראות טוב.

שימוש פשוט – בלי טריקים ובלי שטיקים

המכשיר פשוט מאד לתפעול. צד אחד מחממים עם המצית, מהצד השני שואפים, מכסים את פתח האוויר עם האצבע – וזהו, אידוי מיידי. בלי כפתורים שנתקעים, בלי משחקים עם הטמפרטורה וללא התעסקות מוגזמת בניקיון ותחזוקה. בזכות כך שהמכשיר אנלוגי לחלוטין, אין אלקטרוניקה זעירה ומעצבנת ותקלות הן עניין נדיר. אנחנו אמנם מאד לא ממליצים לזרוק אותו מהגג, אבל כל עוד לא תעשו זאת, הבריק כשמו כן הוא – לבנת עץ עמידה

צפו בסניקי פיט ממליץ על המכשיר מכל הלב:

 

דעת הצוות: מקטרת אידוי שלא מאכזבת. אנחנו ברולינג התאהבנו מהר מאד בסטיקי בריק, ויצא לנו כבר להתנסות במכשיר או שניים. במחיר של 699 ש"ח הוא לא מגיע לעלויות הגבוהות של מכשירי הפרימיום, אך נותן תמורה מעולה למחיר וחווית שימוש כיפית וקלילה לצרכן המנוסה.

שיטת האידוי שהמכשיר משתמש בה מייצרת אדים סמיכים ומספקים, ופיית הזכוכית מבטיחה שאיפה נעימה וקרירה. אי אפשר לשכוח להטעין אותו, הוא דורש תחזוקה לעיתים רחוקות, ונותן חוויית אידוי מדליקה שאפשר למקם איפשהו בין ג'וינט למכשיר אידוי אלקטורוני.

נמליץ עליו לצרכן שכבר התנסה באידוי, יודע מה הוא אוהב ומחפש מכשיר חדש ומדליק. אם אהבתם את דגם הג'וניור, תציצו פה בשאר המכשירים הנהדרים של החברה.

התוכן בבלוג זה אינו מהווה חוות דעת מקצועית, המלצה, תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי. קנאביס הינו סם מסוכן, כהגדרתו בפקודת הסמים המסוכנים, על כל המשתמע מכך. רולינג סטונד אינם מעודדים או ממליצים לצרוך כל חומר שהוא ולא יהיו אחראיים על כל שימוש מסוג זה.

דילוג לתוכן