חג לכבוד שמן קנאביס? 4 מוצרים שכדאי להכיר

כולם מכירים את 420, חג המעשנים שמצויין ב-20 באפריל. ביום שבת האחרון צוין 710, אותו חג מוזר שצרכני קנאביס מציינים לכבוד שמן קנאביס ומיצויים אחרים. השאלה הראשונה בהקשר זה היא למה לעזאזל קוראים לחג 710?

ובכן, הניחוש שלנו הוא שמאחורי ההמצאה עומד איש שיווק עם יצירתיות על בסיס קנאביס, אבל ההסבר די פשוט: כשהופכים את המילה OIL באנגלית ב180 מעלות, מקבלים 710. לכן, לפי השיטה הנהוגה בארה"ב לכתיבת תאריך, החג נחגג ב10.7. 

מה זה בכלל מיצויים של קנאביס ואיזה מהם מתאימים לאידוי?

שמן קנאביס זה שם כללי שעלול להיות מטעה: את פרחי הקנאביס ניתן למצות בהרבה דרכים שונות. בישראל, חברות הקנאביס משווקות שמנים המתאימים לטפטוף מתחת ללשון, שמהולים בשמן זית או משהו דומה. שמנים אלה לא מתאימים לאידוי בשום צורה.

בעולם קיימים סוגים רבים של מיצויים בשיטות שונות בהם החומרים הפעילים בפרחי הקנאביס עוברים תהליך של מיצוי לכדי שמן, המכיל את החומרים הפעילים בריכוזים גבוהים בהרבה מהפרחים.

לכבוד 710, הכנו לכם סקירה קצרה של 4 מוצרים שווים שכל צרכן שמן חייב להכיר:

DynaCoil | מתאם למיצויים מוצקים – דיינאוואפ

אנחנו מניחים שעל דיינאוואפ כבר שמעתם, אבל אם לא – מדובר במכשיר אידוי פופולרי וקטנטן במיוחד, הפועל באמצעות מצית. החברה יצאה עם מתאם המאפשר שימוש עם מיצויים מוצקים, שמורכב בתוך תא המילוי ומעלה את הדיינאוואפ שלכם לרמה אחרת. 

פדים לנוזלים למייטי וקראפטי

גם בסטורז אנד ביקל חשבו על מיצויים, ומספקים מעין פד מפלדת אל חלד המאפשר להשתמש במיצויים במייטי ובקראפטי, ופד גדול יותר המתאים לפלנטי ולוולקנו. פשוט מניחים את הפד בתוך תא המילוי, ומעליו את המיצוי המועדף עליכם. לאחר מכן משתמשים במכשיר כרגיל. המלצה שלנו: כדאי לאדות מיצויים במייטי על טמפרטורה גבוהה, אפילו 210.

כלי לאחסון מיצויים – בליידס פוקט

השמן, או המיצוי, מגיע לרוב במצב צבירה דביק. אז איך מאכסנים משהו כזה? לרוב בסיליקון. הבליידס פוקט נכנס בקלות לכיס ואטום לריחות. עשוי מסיליקון ברמה רפואית שמונע הידבקות של המיצויים לדפנות. למה לבזבז שמן?

נוזל לניקוי שמן –  Formula 710 Instant Cleaner

אז אחרי שאיחסנו את השמן כמו שצריך, או השתמשנו בו באחד ממכשירי האידוי האהובים עלינו, עכשיו צריך לנקות לא? חומר הניקוי הזה מותאם במיוחד לטיפול בלכלוך הנוצר ממיצויי קנאביס, והופך את הניקיון למשימה פשוטה. משרים בחומר הניקוי כדקה, מנערים מעט, שוטפים במים וזהו! המכשיר נקי.

מתאים לניקיון של זכוכית.

התוכן בבלוג זה אינו מהווה חוות דעת מקצועית, המלצה, תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי. קנאביס הינו סם מסוכן, כהגדרתו בפקודת הסמים המסוכנים, על כל המשתמע מכך. רולינג סטונד אינם מעודדים או ממליצים לצרוך כל חומר שהוא ולא יהיו אחראיים על כל שימוש מסוג זה.

דילוג לתוכן