בקרוב בישראל: מייטי פלוס ומהדורת וולקנו אוניקס

מייטי פלוס וולקנו אוניקס

אנחנו שמחים ומתרגשים להודיע: מכשירי אידוי חדשים של סטורז אנד ביקל יצאו לשוק, ובקרוב מאד יגיעו לישראל. ההודעה על המייטי פלוס והוולקנו אוניקס יצרה גלים ברשת ואנחנו כבר מקבלים ממכם פניות רבות בנוגע למכשירים החדשים והצטרפות לרשימת ההמתנה, אז הכנו לכם סקירה קצרה על כל מה שחדש.

רוצים לשמור לעצמכם כבר עכשיו אחד מהמכשירים החדשים? הצטרפו עכשיו לרשימת ההמתנה  👇 

מייטי פלוס | +Mighty

המייטי הוא המלך הבלתי מעורער של מכשירי האידוי הניידים, ועכשיו הוא מגיע אלינו בגרסה חדשה ומשודרגת: המייטי+. סטורז אנד ביקל הכניסה מספר שיפורים משמעותיים לדגם החדש, ובראשם טעינת הUSB-C, המאפשרת להטעין בכל מקום בקלות ובזריזות. בנוסף, אופציית הסופרג'ארג'ר מאפשרת לטעון 80% מהסוללה בכ-40 דקות.

כמו כן, נעשו שיפורים בגוף החימום, וכעת המכשיר מתחמם בכ-60 שניות בלבד. גם תא המילוי עבר שדרוג, ועכשיו הוא מצופה בחומר קרמי, שעוזר בפיזור אחיד של החום ותורם לאידוי עקבי ואיכותי יותר.

למייטי אמנם יכולת שליטה מלאה בטמפרטורה, אך במייטי פלוס נוספה פונקציית פרי-סט למעבר מהיר וקל בין רמות טמפרטורה: בדאבל קליק על כפתור ההפעלה הטמפרטורה תזנק אוטומטית ב15 מעלות (ניתן לשינוי), ובלחיצה משולשת הטמפרטורה תעלה ב15 מעלות נוספות.

לבסוף, המייטי+ גם עבר מייקאובר גרמני סולידי, ונוספו לו דגשים צבעוניים בכתום המפורסם של סטורז אנד ביקל, לצד תומכי פלסטיק בתחתית המכשיר לשיפור היציבות.

וולקנו אוניקס | Volcano Onyx

 

בסדרת המכשירים הנייחים של סטורז אנד ביקל, הוולקנו קלאסי וגם הוולקנו הייבריד יגיעו במהדורות אוניקס חדשות, בעיצוב שחור מט יפהפה ואלגנטי עם ציפוי עמיד לשריטות. מהדורת האוניקס שומרת על חוויות השימוש ואיכות האידוי יוצאת הדופן של מכשירי הוולקנו, ומוסיפה עליה עיצוב חדשני ויוקרתי שמתאים לכל אספן, משתמש מנוסה או מאדה מתחיל. בין אם זה הקלאסי הוותיק או ההייבריד החדשני, הוולקנו מעולם לא נראה טוב יותר מבמהדורת האוניקס.

 

התוכן בבלוג זה אינו מהווה חוות דעת מקצועית, המלצה, תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי. קנאביס הינו סם מסוכן, כהגדרתו בפקודת הסמים המסוכנים, על כל המשתמע מכך. רולינג סטונד אינם מעודדים או ממליצים לצרוך כל חומר שהוא ולא יהיו אחראיים על כל שימוש מסוג זה.

דילוג לתוכן