קססונית Street Art Case

קססונית

לפעמים מוצר צריך טוויסט אחד קטן, כדי להתבלט מעל השאר. או סתם לגרום לנו לחיוך. הפעם, זו קססונית Street Art – קססונית עם ערך מוסף ומדליק.

קססונית – מה זה?

קססונית היא בעקרון סוג של נרתיק קטן לאחסון הקססה (שורש ק.ס.ס לאורך כל הדרך), והיא צריכה להיות קטנה, ניידת ויעילה.

קססונית לגלגול

זה יכול להיות נרתיק קטן מעור עם ריצ'רץ', או, כל פתרון קטן אחר. אבל, כולם מכירים את אבן היסוד של כל קססה אפשרית: הדף המקופל! אלמנט כל כך בסיסי עבור מגלגל ג'וינטים, שאפילו אין צורך לדבר על זה. הדף המקופל הוא קונספט גאוני: כשהוא מקופל – הוא נרתיק. כשהוא פתוח –  הרי לך משטח עבודה.

בשנים האחרונות, הגיעו מספר מוצרים שלוקחים את הדבר הבסיסי הזה שכולנו מכירים – ושידרגו אותו לכדי מוצר מסחרי. וכשאתה מנסה לשדרג את הגלגל – כדאי שתעשה את זה בסטייל.

Street Art Case | קססונית אומנות רחוב

Street Art – קססונית מהעתיד

Street Art, הוא מותג של קססוניות נייר מתקפלות, העשויות מנייר עבה ועמיד, שמבטיח שהמוצר הזה יחזיק מעמד לזמן רב. כאמור, הבסיס מוכר: ראשית, פותחים אותה כדי שתשמש כמגש עבודה. מקססים, סוגרים, מכניסים לכיס – ויאללה, יוצאים לדרך.

ניתן לבחור ממספר עיצובים צבעוניים ומגניבים, שהופכים את הסטריט ארט לפריט שלא רק כיף להשתמש בו, אלא גם להסתכל עליו. ופה מתחיל הקטע המיוחד של המותג:

באמצעות אפליקציה מיוחדת שמתקינים על הטלפון, ניתן לגרום לעיצובים להתעורר לחיים, בעזרת טכנולוגיית AR (מציאות רבודה).

איך זה עובד?

ברגע שנרתיק ה – Street Art מונח לפניכם, מפנים את מצלמת הטלפון לעבר הציור שעל המוצר, והופ – הקסם קורה, וההצגה מתחילה!

מה זה AR? ובכן, אם נתקלתם או השתמשתם בפילטרים לאינסטגרם או סנאפצ'אט, שמשלב אלמנטים של תלת מימד, המגיבים לסביבה המצולמת, ומתאימים את עצמם למרחב – אז תדעו ישר על מה מדובר.

AR, מציאות רבודה, מאפשרת לצלם וידאו של החדר שבו אנו נמצאים, או של הפנים שלנו, ולהלביש אלמנטים תלת מימדיים מלאכותיים, המתמקמים באופן פלא בדיוק בנקודה ספציפית במרחב, כאילו היו חלק בלתי נפרד ממנו. לטכנולוגיה הזו שימושים יעילים רבים, אבל היא גם מבדרת מאד, ומוצר כמו הסטריט ארט עושה שימוש מעולה בה.

זה לא סתם גימיק?

לא! ובכן, לא בדיוק. ראשית, המוצר עצמו ממלא את התפקיד העיקרי שלו בצורה נאמנה – קססונית איכותית, לאחסון תערובת העישון, כמו שצריך. זה הכי חשוב, וזה עובד. הערך המוסף שלה (האפליקציה) בהחלט מבורך – מוסיף עניין וצחוקים בישיבה עם חברים, או סתם לבד. למי שאוהב לחפש גירויים חדשים ומעניינים בסשן שלו – אנו מברכים על כל חידוש מעניין.

התוכן בבלוג זה אינו מהווה חוות דעת מקצועית, המלצה, תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי. קנאביס הינו סם מסוכן, כהגדרתו בפקודת הסמים המסוכנים, על כל המשתמע מכך. רולינג סטונד אינם מעודדים או ממליצים לצרוך כל חומר שהוא ולא יהיו אחראיים על כל שימוש מסוג זה.

דילוג לתוכן