תיק לוופורייזר

תיק לוופורייזר קייס מכשיר אידוי

כמו שכל מעשן צריך קייס לטבק, כל מאדה צריך תיק לוופורייזר. וופורייזרים הם לרוב מכשירים יקרים ובעלי ערך, ולכן מומלץ מאד לשמור עליהם מפני מכות ונפילות לא רצויות בעזרת נרתיק קשיח או מרופד. בהתאם לשלל מכשירי האידוי שאנו מחזיקים, ניתן למצוא אצלינו גם מגוון רחב של תיקים לוופורייזר, נרתיקים אטומים לריח, ועוד. לא בטוחים לגבי המידה שאתם צריכים? תרימו טלפון או תשלחו הודעה ונבדוק לכם. 

1. נרתיק לוופורייזר מייטי / מייטי פלוס

נרתיק ייעודי למכשיר האידוי מייטי / מייטי פלוס, תוצרת סטורז אנד ביקל. הנרתיק אטום לריח, בעל מעטפת קשיחה, ופשוט מושלם למייטי. הנרתיק מתאים לנשיאת המכשיר, ועוד מספר אביזרים קטנים כמו קפסולות מינון, כבל טעינה ומברשת לניקוי.

מתאים לוופורייזר: מייטי, מייטי פלוס

2. נרתיק לוופורייזר קראפטי פלוס

נרתיק נשיאה מקורי עבור הקראפטי פלוס, תוצרת סטורז אנד ביקל. הנרתיק אטום לריח באמצעות טכנולוגיית פחם אקטיבי, ועם מעטפת חיצונית קשיחה שתגן על המכשיר ממכות או נפילות.

מתאים לוופורייזר: קראפטי, קראפטי פלוס

 

3. נרתיק לוופורייזר ונטי

נרתיק נשיאה לוופורייזר ונטי, תוצרת סטורז אנד ביקל. הנרתיק אטום לריחות ובעל מעטפת קשיחה וחזקה, על מנת להגן על המכשיר בצורה הטובה ביותר.

מתאים לוופורייזר: ונטי

3. אומרטה 7 אינץ' בוס – תיק לוופורייזר אטום לריח

סדרת תיקי "אומרטה" של חברת דיימ באגס נקראת על שם קוד השתיקה המפורסם של המאפיה האיטלקית, מכיוון ששום דבר לא יוצא מהתיקים האלה – הם אטומים לריח ב-100%. 

רוכסן כפול, יחד עם פילטר פחם לסינון ריחות, מבטיחים דיסקרטיות מירבית ו-0% דליפות. הנרתיק עצמו מרופד מאד, כך שבין אם תשימו בפנים מקטרת זכוכית קטנה או מכשיר אידוי – תהיה להם הגנה מעולה. תא חיצוני נוח לאחסון נוסף. 

מידות: 5 * 17.5 * 10 ס"מ

מתאים לוופורייזר: מייטי, מייטי פלוס, קראפטי פלוס, דה וינצ'י, פאקס ורוב המכשירים האחרים בקטלוג שלנו. 

מחפשים תיק לוופורייזר עם מקום נוסף לאביזרים? דגם הבוס מגיע גם בגדלים 8 ו-10 אינץ'. דגם ה-10 אינץ' גדול במיוחד ומושלם לאחסון ונשיאה של ערכת אידוי גדולה. 

נרתיקים ותיקים Dime bags

4. אומרטה קאפו – תיק נשיאה למניעת דליפת ריח 6/7 אינץ'

דגמי האומרטה קאפו מתאימים כמעט לכל מכשירי האידוי שלנו, באמצעות עיצוב אנכי נוח במיוחד. כמו שאר הקייסים למכשירי אידוי מסדרת אומרטה, גם הם אטומים לריח ב100%, באמצעות סיבי פחמן לסינון ריחות וסגירת סקוטש חזקה וכפולה המונעת דליפת ריחות. 

אם יש לכם וופורייזר מייטי, דגם ה-6 אינץ' מתאים יותר למי שרוצה לקחת איתו את מכשיר האידוי ולא הרבה יותר מזה. יש לכם וופורייזר קטן יותר, כמו פאקס או קראפטי? הקייס הזה יתאים בקלות למכשיר + גריינדר, או אביזר קטן נוסף, ואפילו קצת יותר. 

דגם ה-7 אינץ' הגדול כבר יכול להכיל יותר, ולא תהיה בעיה להכניס בו מייטי/מייטי פלוס, עם גורס, שקית פרחים ואפילו עוד כמה דברים קטנים.

מידות: 

6 אינץ': 2.5 * 15.2 * 17.7 ס"צ

7 אינץ': 2.5 * 23 * 17.5 ס"מ

מתאים לוופורייזר: מייטי/מייטי פלוס, קראפטי פלוס, לגאסי פרו, וופורייזר פאקס, וופורייזר דה וינצ'י, ועוד רבים. 

5. נרתיק אטום לריח – הקונפידנט / הברוקר

שני הנרתיקים המצוינים האלו מגיעים אלינו הישר מחברת Revelry שבקליפורניה, ומהווים פתרון מצוין עבור אלו מאיתנו שאוהבים להסתובב עם ערכת אידוי/עישון מלאה: במידות של 27.9 * 15.2 ס"מ, הנרתיקים האלו יכולים להכיל וופורייזר מייטי/מייטי פלוס, עם שקית קטנה של פרחים, מחסנית של קפסולות מינון, גריינדר, ואפילו ישאר לכם קצת מקום אקסטרה.

הם אטומים לריח בזכות מערכת פחם חכמה שמסננת ריחות, עמידים למים, וישמרו על המכשיר מפני מכות בלתי רצויות. והכי חשוב? הם מגיעים בשלל צבעים ועיצובים יפהפיים שהופכים אותם לתיק וופורייזר מושלם. דגם הקונפידנט הוא בעל סגירת סקוץ' כפולה ואיכותית, בעוד דגם הברוקר הוא בעל סגירת רוכסן הניתן לנעילה. 

מידות: 27.9 * 15.2 ס"מ

מתאים לוופורייזר: מייטי, מייטי פלוס, קראפטי פלוס, דה וינצ'י, וופורייזר לגאסי פרו, וופורייזר פאקס, וכמעט כל שאר המכשירים האחרים בקטלוג שלנו. 

6. נרתיק אטום לריח – המיני קונפידנט / המיני ברוקר

גרסאות המיני של תיקי הקונפידנט והברוקר מתאימות למכשירי האידוי הקטנים יותר, ומושלמות למי שאוהב להסתובב בלי אביזרים מיותרים. מתאימות מעולה כקייס לוופורייזר קראפטי פלוס.

מידות: 15.2 * 11.4 ס"מ

מתאים לוופורייזר: קראפטי פלוס, כל דגמי דה וינצ'י, וופורייזר פאקס, וופורייזר אמביט, וופורייזר איקס, וופורייזר פלאורמייט קאפ פרו, ועוד. 

התוכן בבלוג זה אינו מהווה חוות דעת מקצועית, המלצה, תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי. קנאביס הינו סם מסוכן, כהגדרתו בפקודת הסמים המסוכנים, על כל המשתמע מכך. רולינג סטונד אינם מעודדים או ממליצים לצרוך כל חומר שהוא ולא יהיו אחראיים על כל שימוש מסוג זה.

דילוג לתוכן