וופורייזר זול: 4 מוצרים שכדאי להכיר

מכשירי אידוי זולים

כמו בכל תחום טכנולוגי, גם בעולם מכשירי האידוי יש נטייה להתעלם מוופורייזרים זולים יותר. המכשירים הפופולריים והיקרים יותר שולטים בשיח וזוכים להכרה, ולפעמים צריך לפשפש חזק כדי למצוא מכשיר טוב בלי לקרוע את הכיס. למה שנתעניין במכשירי אידוי זולים יותר אם היקרים הם גם האיכותיים ביותר? יכולות להיות לכך מספר סיבות טובות: בין אם יש לך כבר מכשיר יקר ואת מחפשת אחד ספייר, אם אתה לא מכיר את עולם האידוי ורוצה להתנסות לפני שאתה מתחייב, או שאידוי הוא בכלל לא שיטת הצריכה העיקרית שלך – ישנם מכשירים קומפטיים, יעילים וזולים שיעשו עבודה מעולה.

וופורייזר זול אל מול וופורייזר יקר

אז מה בעצם ההבדל בין המכשירים הזולים ליקרים? קודם כל, יעילות המיצוי. כלומר, כמה מן החומרים הפעילים בצמח המכשיר מצליח למצות? המכשירים היקרים נחשבים לאיכותיים יותר מהבחינה הזאת, וממצים יותר מהחומר שבשימוש. רוב מכשירי האידוי הזולים לא משתמשים בשיטה של convection, אבל אפשר למצוא כמה שעושים שימוש בשיטה זו, הנחשבת לעדיפה. לעומת חימום ישיר של החומר, הולכת האוויר החם (convection) ממצה את החומר בצורה מקיפה יותר. שנית, מכשירים שונים מציעים פיצ'רים שונים, והמתוחכמים אפילו מציעים חיבור לאפליקציה. במכשיר אידוי זול עשויות להיות פחות אפשרויות, אבל אנשים רבים לא זקוקים לדבר מעבר לפונקציות הבסיסיות. לכן, כדי לאדות בכיף אנחנו לא חייבים לקרוע את הכיס. אספנו לכם כמה מכשירי אידוי זולים שאנחנו אוהבים במיוחד, ביחס עלות תועלת גבוה וחסכוני.

 בריז לייט | Breeze Lite

הבריז לייט החדש הוא מכשיר אידוי זול העובד בשיטת הConduction (חימום ישיר של החומר). קטן, עם עיצוב מוכר ובדוק וידידותי מאד למשתמש. המכשיר קומפקטי במיוחד, עם כפתור אחד וצג דיגיטלי – אין הרבה איפה להסתבך. נלחץ 5 פעמים ברצף על מנת להדליק את המכשיר, ובאמצעות אותו כפתור נדלג בין רמות הטמפרטורה (5 רמות, בין 180-220 מעלות צלזיוס). בסופו של דבר מדובר במכשיר יעיל, נוח, ודיסקרטי, שיכול להוות מדרגת כניסה נוחה לעולם האידוי.

FlowermateCap Pro | פלאוורמייט קאפ פרו

עם תא מילוי גדול יחסית (0.5 ג') ושני כפתורים לשליטה מדויקת בטמפרטורה, הפלאוורמייט קאפ הוא מכשיר ורסטילי שמאפשר לנו לשחק עם הכמויות ועם ההשפעה הרצויה. את הטמפרטורה שאנו בוחרים נראה על הצג שבצד המכשיר, ולאחר חימום מהיר (כ-30 שניות!) המכשיר ירטוט כדי לסמן שהוא מוכן. מבחינת Value For Money – עלות מול תועלת, מדובר בוופורייזר זול ומעולה שבולט בהשוואה לדומיו.

+
למוצר זה יש מספר סוגים. ניתן לבחור את האפשרויות בעמוד המוצר תצוגה מהירה
המלאי אזל

Aria (Xvape) | אריה

האריה מבית Xvape הוא כנראה מכשיר האידוי האלגנטי ביותר בכתבה הזו – הוא נראה נפלא וגם מרגיש נוח ונעים לשימוש. פיה קרמית מבטיחה לנו שאיפה קרירה יחסית, וגודלו הקטן הופך אותו לנוח ואידאלי לנשיאה. מציע שליטה מלאה בטמפרטורה (עד 240 מעלות) וצג דיגיטלי לחיווי פעולת המכשיר. מגיע בשחור, ירוק או כחול. סוף סוף מכשיר אידוי עם קצת צבע!

+
למוצר זה יש מספר סוגים. ניתן לבחור את האפשרויות בעמוד המוצר תצוגה מהירה

Breeze Mini | בריז מיני

קומפקטי, אלגנטי וכיפי לשימוש – הבריז מיני הוא מכשיר אידאלי לכל מאדה, ממתחיל ועד מתקדם. המכשיר, העובד בשיטת הולכת אוויר חם, מבטיח לנו תוצאה יעילה ואיכותית עם שאיפה נעימה. למכשיר מסך OLED ושני כפתורי שליטה בטמפרטורה, ובכך ניתן לבחור מעלות בצורה מדוייקת.

מכשירים אנלוגיים

עולם אחר של אידוי הוא האידוי האנלוגי, בו מככבים הDynavap וה Sticky Brick. גם מכשירים אלה איכותיים וזולים, אך עובדים בצורה אחרת ואינם מתאימים בהכרח לכל מאדה. מומלץ לקרוא עליהם בהרחבה בכתבה שבלינק המצורף.

משחקים באש: סטיקי בריק ודיינאוואפ, נציגינו בעולם האידוי האנלוגי

התוכן בבלוג זה אינו מהווה חוות דעת מקצועית, המלצה, תחליף להתייעצות עם מומחה או קבלת ייעוץ רפואי. קנאביס הינו סם מסוכן, כהגדרתו בפקודת הסמים המסוכנים, על כל המשתמע מכך. רולינג סטונד אינם מעודדים או ממליצים לצרוך כל חומר שהוא ולא יהיו אחראיים על כל שימוש מסוג זה.

דילוג לתוכן