שימו ❤: היום החנויות סגורות. חג שמח! סגור

דיינאוואפ.
אידוי איכותי, ללא סוללה.

dynavap vapcap m וופורייזר דיינאוואפ

The M

מכשירי ה – M הם המוצרים הסטנדרטיים ופורצי הדרך בסדרת ה – Vapcap. באורך 92 מ”מ בלבד, ה – M מאפשר אידוי צמחים בכל מקום, באמצעות שימוש במצית בלבד. שני דגמים לבחירה: הדגם הסטנדרטי, ודגם ה – Shadow, בעל גימור כהה ומיוחד.

NonaVong

אותו המכשיר האהוב, אך בגרסא מיוחדת עם מעטפת עץ, ותא מילוי מטיטניום.
מעטפת עץ סביב חלקו האמצעי של המכשיר (בגודל הסטנדרטי), מעבה אותו, ומאפשר גם להנות מאחיזה נוחה יותר בגוף המכשיר, וגם ממראה קלאסי של מוצר אידוי מעולה.

Omni XL

מהדורת האומני מביאה את חווית האידוי של דיינאוואפ לקצה. מכשירים מאורכים לאחיזה נוחה יותר (109 מ”מ). אך החידוש הוא מנגנון השליטה בדילול האדים. באמצעות סיבוב של הפיה, ניתן לווסת את כמות האוויר שתווסף לאדים, וכך להנות מאפשרות שליטה על סמיכות האדים.

טיטניום
עשוי כולו חלקי טיטניום, בגימור מרהיב –
ובמשקל 15 גרם בלבד!
OmniVong
גימור העץ עבה ויעיל,  בגרסת האומני המאורכת.

חברת Dynavap, הממוקמת בוויסקונסין בארה”ב, שמה לה למטרה לייצר מכשיר אידוי לצמחים, חסר סוללה, פשוט לתפעול, שמספק חווית אידוי איכותית. כל מוצרי החברה מיוצרים בארה”ב, במפעל בוטיקי של צוות החברה. לחברה ישנה גאווה רבה במוצריה, ובהחלט מציגים ידע רב ואהבה גדולה למקצוע. מוצר הדגל שלהם הוא בעצם כל קטגוריות ה – VapCap – שהוא מכשיר אידוי שנראה ופועל אחרת, ומרגיש נהדר.

לחצו להרשם כממתינים למוצר על מנת לקבל הודעה כאשר המוצר חוזר למלאי, נא להזין את כתובת הדואר האלקטרוני שלך למטה, וללחוץ על הכפתור.
כתובת דואר אלקטרוני (לא נשלח לכם ספאם!)